Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Naujienos

image

Ar jau išbandėte nemokamą viešąjį transportą mieste?

Turbūt niekas neabejoja, jog patogus miestų viešasis transportas mažina naudojimąsi automobiliais bei sąlygoja transporto kamščių mažėjimą. Tokiu būdu taupomas laikas, ištekliai, mažėja oro tarša ir jos neigiamas poveikis gyventojų sveikatai.

Praėjus 5 mėnesiams po to, kai buvo pradėtas teikti nemokamas viešasis transportas Mažeikiuose ir rajone, pastebimas keleivių srautų padidėjimas. Džiaugiamės gyventojų sąmoju ir jų pasirinkimu. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar – didžiausią dalį viešojo transporto keleivių sudaro savo transporto neturintys ar mažiausiai uždirbantys gyventojai, mokiniai, senjorai, socialiai remtini žmonės. Todėl svarbiausias mūsų tikslas – persodinti žmones iš nuosavų automobilių į viešąjį transportą.

Šiuo metu Mažeikių autobusų parkas veža keleivius trimis miesto ir dvidešimt šešiais priemiesčio maršrutais. Pradėjus teikti nemokamą pavežėjimo paslaugą, autobusų maršrutai nesikeitė, autobusai ir toliau važiuoja numatytais miesto ir priemiesčio maršrutais.

Siekiant optimizuoti viešąjį transportą, kviečiame rajono seniūnijas teikti savo pasiūlymus ir idėjas, kaip būtų patogiau derinti transporto maršrutus ir grafikus prie gyventojų poreikių. Taip tikimės pritraukti dar daugiau keleivių bei toliau gerinti susisiekimą mieste ir rajone.

Prisijunkite prie švaresnio miesto idėjos ir Jūs!

ATSILIEPIMAI

    Vardas *

    El. paštas

    Žinutė

    valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020