Korupcijos prevencija

image

Korupcijos prevencijos tikslas – siekti, kad valstybės ir savivaldybių įstaigų bei verslo įmonių veikla būtų nešališka ir skaidri.

Pasaulinė patirtis atskleidžia, kad sutelkus pastangas būtent į korupcijos priežastis ir sąlygas korupcijai atsirasti, kryptingai šalinant korupcijos atsiradimo rizikas, ilgainiui sukuriamas tvirtas pagrindas skaidrios ekonomikos plėtrai, didesnei viešųjų paslaugų teikimo kokybei, šalies socialinei gerovei.

Susidūrę su neteisėtais UAB „Mažeikių autobusų parkas“ (toliau – Bendrovė) darbuotojų veiksmais, matydami daromą nusikaltimą arba kitokį pažeidimą, susijusį su korupcija bei Bendrovės darbuotojų tiesioginių pareigų netinkamu vykdymu ar jų nevykdymu.

 

Pranešimus galite teikti:

 

  • nr.: (8 443) 25778,
  • paštu: info@mazeikiuap.lt
  • Bendrovės personalo vadybininkei autobusų parke adresu Laižuvos g. 82D, Mažeikiai.

 

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ administracija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Gauta informacija nebus skelbiama viešai, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems, padariusiems ar tretiesiems asmenims.   Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti, melagingai įskųsti nekaltą asmenį nusikalstamos veikos padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

KOVOS SU KORUPCIJA PRIEMONIU PLANAS
Atnaujinta: 2018 m. gegužės 8 d.

ATSILIEPIMAI

Vardas *

El. paštas

Žinutė