Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Korupcijos prevencija

image

Korupcijos prevencijos tikslas – siekti, kad valstybės ir savivaldybių įstaigų bei verslo įmonių veikla būtų nešališka ir skaidri.

Pasaulinė patirtis atskleidžia, kad sutelkus pastangas būtent į korupcijos priežastis ir sąlygas korupcijai atsirasti, kryptingai šalinant korupcijos atsiradimo rizikas, ilgainiui sukuriamas tvirtas pagrindas skaidrios ekonomikos plėtrai, didesnei viešųjų paslaugų teikimo kokybei, šalies socialinei gerovei.

Susidūrę su neteisėtais UAB „Mažeikių autobusų parkas“ (toliau – Bendrovė) darbuotojų veiksmais, matydami daromą nusikaltimą arba kitokį pažeidimą, susijusį su korupcija bei Bendrovės darbuotojų tiesioginių pareigų netinkamu vykdymu ar jų nevykdymu, pranešimus galite teikti:

 • tel. (8 443) 25 778,
 • paštu info@mazeikiuap.lt,
 • bendrovės personalo vadybininkui autobusų parke adresu: Laižuvos g. 82D, Mažeikiai.

 

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ administracija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Gauta informacija nebus skelbiama viešai, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems, padariusiems ar tretiesiems asmenims.   Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti, melagingai įskųsti nekaltą asmenį nusikalstamos veikos padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė.

Įsakymas Dėl pareigybių, dėl kurių teikiamas prašymas lietuvos respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją, sąrašo Patvirtinimo

Korupcijos_prevencijos_programa 2023-2025 m MAP
Atnaujinta: 2024-03-13

ATSILIEPIMAI

  Vardas *

  El. paštas

  Žinutė

  valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020