Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Administracijos darbuotojai

image

 

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. pašto adresas
Direktorius Arvydas Šemeta 8 650 71 350 arvydas@mazeikiuap.lt
Direktoriaus pavaduotojas Juozas Kelmelis 8 699 58 324 juozas@mazeikiuap.lt
Vyriausioji buhalterė Asta Dambrauskienė 8 677 99 937 finansai@mazeikiuap.lt
Ekonomistė Dalia Baranauskienė 8 699 45 311 dalia@mazeikiuap.lt
Darbo užmokesčio buhalterė Vanda Čejauskienė 8 699 58 394 vanda@mazeikiuap.lt
Kasininkė–apskaitininkė Janina Gadeikytė 8 657 73 528
Medžiagų apskaitos buhalterė Ona Pocevičienė 8 650 72 670 ona@mazeikiuap.lt
Energetikas- dirbtuvių vedėjas Petras Antanavičius 8 699 58 309 petras@mazeikiuap.lt
Personalo vadybininkė Jūratė Rapšienė 8 647 79 308 info@mazeikiuap.lt
Pardavimo vadybininkė Rita Vainauskaitė 8 699 20 742 nuoma@mazeikiuap.lt
Keleivinio transporto vadybininkė Aušra Juozapavičienė 8 650 73 299 ausra@mazeikiuap.lt
Autotransporto inžinierius-technologas Vytautas Paulauskas 8 607 81 362 vytautas@mazeikiuap.lt

 

Atnaujinta: 2020 m. sausio 30 d.

ATSILIEPIMAI

Vardas *

El. paštas

Žinutė

valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020