Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Administracijos darbuotojai

image

 

 

 

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. pašto adresas
Direktorius Edvardas Milevičius +370 687 10058 direktorius@mazeikiuap.lt
Direktoriaus pavaduotojas Linas Balsys +370 619 15 051 linas@mazeikiuap.lt
Vyriausioji finansininkė Asta Dambrauskienė +370 677 99 937 finansai@mazeikiuap.lt
Ekonomistė Dalia Baranauskienė +370 699 45 311 dalia@mazeikiuap.lt
Apskaitininkė Vanda Čejauskienė +370 699 58 394 vanda@mazeikiuap.lt
Kasininkė–apskaitininkė Janina Gadeikytė +370 657 73 528
Apskaitininkė Ona Pocevičienė +370 650 72 670 ona@mazeikiuap.lt
Energetikas- dirbtuvių vedėjas Petras Antanavičius +370 699 58 309 petras@mazeikiuap.lt
Personalo vadybininkė Greta Narvilaitė +370 647 79 308 info@mazeikiuap.lt
Pardavimo vadybininkė +370 699 20 742 nuoma@mazeikiuap.lt
Keleivinio transporto vadybininkė Aušra Juozapavičienė +370 650 73 299 ausra@mazeikiuap.lt
Vyr. inžinierius Vytautas Paulauskas +370 607 81 362 vytautas@mazeikiuap.lt

 

Atnaujinta: 2024-05-14

ATSILIEPIMAI

    Vardas *

    El. paštas

    Žinutė

    valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020