Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Naujienos

image

Viešuoju transportu važiuokite nemokamai

Mažeikių autobusų parkas primena – viešuoju transportu važiuokite nemokamai!
Jau pusantrų metų, kaip mažeikiškiai ir miesto svečiai turi galimybę, Mažeikių autobusų parko siūlomais maršrutais, po rajoną keliauti nemokamai.
🔹Nemokamo transporto privalumai miestui
Mažeikiškiai yra skatinami atsisakyti kelionės automobiliu ir taip palaikyti „žaliosios“ savivaldybės idėją. Nemokėdami už pavėžėjimo paslaugas autobusu Mažeikių gyventojai bei lankytojai padeda ne tik savo piniginėms, bet taip pat prisideda prie ekologinės miesto gerovės – oro taršos, triukšmo mažinimo.
Važiuodami viešuoju transportu mažeikiškiai gali sutaupyti ne tik brangaus laiko bei asmeninių lėšų, bet ir išvengti spūsčių mieste, taip greičiau pasiekdami savo kelionės tikslą. Anot UAB „Mažeikių autobusų parkas“ direktoriaus Arvydo Šemetos, turint omenyje dabartines aplinkybes, energetikos išteklių kainas bei infliacijos rodiklius, ši paslauga yra be galo reikalinga ir naudinga.
🔹Paklausa ir keleivių srautai
Prieš įvedant nemokamą viešąjį transportą į Mažeikių gatves, didžiąją dalį autobusų paslaugomis besinaudojančiųjų sudarė nuosavo automobilio neturintys ar mažas pajamas gaunantys rajono gyventojai, pavyzdžiui, senjorai, neįgalieji, mokiniai, socialiai remtini asmenys, galintys pasinaudoti lengvatomis perkant bilietus.
„Pradėjus teikti nemokamo pavėžėjimo paslaugą Mažeikių mieste ir priemiestyje, kartu su atsakingomis institucijomis stengiamės koreguoti esamų maršrutų tinklus  bei optimizuoti juos pagal gyventojų poreikius, kad kuo daugiau žmonių naudotųsi šia paslauga. Dėl didėjančios keleivių paklausos, keleto maršrutų autobusus buvome priversti keisti į didesnius“ – sako Mažeikių autobusų parko vadovas A. Šemeta.
Šiuo metu Mažeikių autobusų parkas siūlo keturis miesto ir dvidešimt šešis priemiesčio maršrutus.
🔹Tikslai ateičiai
Autobusų parkas, kartu su Mažeikių rajono savivaldybės administracija priėmęs šį svarbų sprendimą Mažeikių rajonui, tikisi, kad tai paskatins ir kitus gyventojus bei miesto svečius, važinėjančius automobiliais, naudotis visuomeniniu transportu. Visi siūlymai bei pastebėjimai iš rajono seniūnijų, kaip jau esamus grafikus bei maršrutus būtų galima tobulinti, atsižvelgiant į keleivių poreikius, yra labai laukiami.
Kelionė autobusu – tai ne tik patogus, greitas ir nieko nekainuojantis būdas važinėtis tiek mieste, tiek priemiestyje, bet taip pat ir graži socialinė, ekologinė akcija, tvirtas žingsnis tvarios savivaldybės link.
Pasinaudokite galimybe po Mažeikių rajoną viešuoju transportu keliauti nemokamai – palaikykite švaraus miesto idėją ir Jūs!

ATSILIEPIMAI

    Vardas *

    El. paštas

    Žinutė

    valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020