Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Naujienos

image

Nemokamas viešasis transportas Mažeikiuose!

Jau ne vieną dešimtmetį Lietuvos didžiuosiuose miestuose netyla kalbos apie būtinumą vystyti miestų viešąjį transportą, kelti jo kokybę, gerinti susisiekimą, pritraukti daugiau keleivių ar tiesiog pereiti į kitą lygmenį.
Nuo šių metų rugpjūčio 1 d. Mažeikių miesto ir rajono gyventojai viešuoju transportu miesto ir priemiesčio maršrutais galės važiuoti nemokamai – tokį sprendimą priėmė Mažeikių rajono savivaldybės taryba, 2021 m. birželio 30 d. įvykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje.

Šiuo sprendimu siekiama gerinti žmonių gyvenimo kokybę, mažinti transporto srautus, taršą ir triukšmą bei didinti socialinių ir kitų paslaugų prieinamumą rajone. Tikimasi, kad suteikus nemokamo visuomeninio transporto galimybę, daugiau gyventojų dažniau atsisakys nuosavų automobilių ir palaikys „žalios“ savivaldybės idėją.

Iki šiol didžiausią dalį viešojo transporto keleivių sudarydavo savo transporto neturintys ar mažiausiai uždirbantys gyventojai – mokiniai, senjorai, neįgalieji, kurie bilietus galėjo įsigyti pasinaudodami lengvatomis. Tikimasi, kad priimtas sprendimas paskatins naudotis visuomeniniu transportu ir kitus gyventojus.

Atkreipiame dėmesį, jog bilietus įsigyti keleiviai privalės, tačiau jie bus nulinės vertės (už juos mokėti nereikės). Tokie bilietai reikalingi dėl keleivių saugumo užtikrinimo ir jų srautų nustatymo.

Primename, jog autobusų maršrutai nesikeis, autobusai ir toliau važiuos esamais numatytais miesto ir priemiesčio maršrutais.

Gero kelio!

ATSILIEPIMAI

    Vardas *

    El. paštas

    Žinutė

    valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020