Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Naujienos

image

Akcija – „SAUGOKIME VIENAS – KITĄ“

         UAB „Mažeikių autobusų parkas“ nori pasirūpinti ir prisidėti prie pėsčiųjų eismo dalyvių saugumo, todėl inicijuoja akciją – „SAUGOKIME VIENAS – KITĄ“.

Dienoms sparčiai trumpėjant, labai svarbu pasirūpinti savo bei aplinkinių saugumu tamsiuoju paros metu. Rudens bei žiemos mėnesiai – tai ilgiausias ir tamsiausias metų laikas, lydimas lietaus, sniego, dažnai rūko. Akivaizdu, kad subjurus orams labai sunku gatvėse ir prie neapšviestų perėjų pastebėti pėsčiuosius. Esant tokioms oro sąlygoms pėstieji eismo dalyviai tampa sunkiai pastebimi automobilių vairuotojams, ypač, jei dėvi tamsius rūbus ir nesegi atšvaito. Statistika rodo, kad tamsiu paros metu padidėja skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia pėstieji, skaičius.

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ norėtų bent maža dalele prisidėti prie pėsčiųjų miesto gyventojų saugumo. Pastebėdami problemas ir tikėdamiesi sumažinti sužeistųjų ir žuvusiųjų tamsiu paros metu skaičių – lapkričio 13 d. nuo 12.00 val. Mažeikių miesto autobusų stotyje, grįžtantiems ir išvykstantiems keleiviams – dalinsime atšvaitus. Turime tikslą, kad statistikos skaičiai toliau kistų ir tamsus paros metas vis mažiau įtakotų avarijas, kuriose nukenčia pėstieji eismo dalyviai.

Turbūt skaudžiausi įvykiai susiję su mokyklinio amžiaus vaikais, kurie nėra tokie atidūs, todėl mes tikimės, kad prisisegę atšvaitą – bus matomi ir saugūs, o vairuotojai kantrūs ir atidūs.

Visas mūsų kolektyvas norėtų palinkėti, kad tolerancija ir atidumas kelyje būtų kasdieninio mūsų visų gyvenimo dalis, nes tik saugodami kitus – jausimės saugūs patys!

ATSILIEPIMAI

    Vardas *

    El. paštas

    Žinutė

    valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020