Happy new year images Happy new year wishes Happy New year 2020

Naujienos

image

Mažeikių autobusų parkas įsigijo 9 autobusus

Keleivių patogumui – naujas pirkinys!

Praėjusių metų gruodį, Mažeikių autobusų parkas įsigijo 9 čekų gamybos SOR markės autobusus. Transporto priemonės nėra naujos, jų gamybos metai nuo 2008 iki 2011 metų. Šis pirkinys turės akivaizdžią ekonominę naudą ir atsiperkamumą, jau nekalbant apie geresnį Mažeikių autobusų parko ir Mažeikių miesto bei rajono įvaizdį. Mažesnis autobusų triukšmas ir vibracija, kokybiškesnė salono šildymo sistema užtikrins komfortą keleiviams. Be to, tai patogesnė darbo vieta ir vairuotojams.

Šie, dideli ir vidutinio dydžio autobusai tinkami kaimo, miesto maršrutams bei specialiems pervežimams. Mažesnės autobusų kuro sąnaudos leis sutaupyti, o išmetamų teršalų kiekis mažiau terš aplinką.

Visi autobusai jau priskirti vairuotojams, kurie džiaugiasi senuosius autobusus iškeitę į naujesnius. Tiesa, autobusus jau įvertino ne tik vairuotojai, technikos mechanikai, bet ir keleiviai. Vertinimai – tik teigiami.

Šiuo metu, bendrovė eksploatuoja 72 autobusus ir kasmet, pagal galimybes, atnaujina savo transporto parką. Vienas iš bendrovės tikslų yra siekti, jog Mažeikių rajonas gyvuotų, turėtų patrauklų susisiekimą su miestu, o gyventojai rinktųsi viešąjį transportą. Šiam tikslui įgyvendinti, autobusų parkas stengiasi teikti kokybiškas ir prieinamas susisiekimo paslaugas visiems gyventojams.
Gero kelio!
Sužinokite naujienas pirmi! Sekite mus Facebook puslapyje: Mažeikių_autobusų_parkas.

ATSILIEPIMAI

    Vardas *

    El. paštas

    Žinutė

    valentine week 2020 rose day 2020 propose day 2020 chocolate day 2020 teddy day 2020 promise day 2020 hug day 2020 kiss day 2020