Naujienos

image

Mažeikiuose informatyvūs autobusai

Kiekvieną pavasarį Mažeikių mieste stebimas padidėjęs oro užterštumas. Siekiant mažinti automobilių transporto žalą, taikomos įvairios priemonės, tarp jų – kelionių viešuoju transportu populiarinimas. Mažeikių autobusų parko optimalūs transporto srautai ir parko atnaujinimas prisideda gerinant aplinkos oro kokybę Mažeikių mieste.
Skatindami visuomenę naudotis viešuoju transportu, Mažeikių autobusų parko ir savivaldybės administracijos aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus bendra iniciatyva, mieste važiuoja autobusai primenantys apie ekologijos svarbą.

Jau kurį laiką Mažeikių miesto gatvėmis ir rajono keliais rieda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Europos kultūros paveldo metams dekoruotas autobusas. Savivaldybės administracijos, paveldosaugos specialistės Rūtos Končiūtės-Mačiulienės „Kultūros ir sporto skyrius“ bei UAB „Mažeikių autobusų parkas“ bendra idėja autobusą puošia Žemaitijos regionui svarbūs ir saugomi objektai.

Mažeikių autobusų parko autobusai skleidžia žinią apie krašto istoriją, jos paveldus bei ekologijos svarbą, o Mažeikių miesto gyventojai bei svečiai naudodamiesi viešuoju transportu prisideda prie miesto puoselėjimo ir ekologijos.
Tausokime gamtą – rinkimės viešąjį transportą!

ATSILIEPIMAI

Vardas *

El. paštas

Žinutė